Dwalen langs beekjes
Haupeschbaach en Halerbaach – 14 april ’24
23 april ’24
Genieten, van begin tot einde
Op de derde ochtend in Luxemburg kozen wij om een wandelroute te starten vanuit het hotel. Het is slechts enkele meters lopen naar het Chateau Beaufort waar tegenover het pad begint. Direct voert de route ons langs een stromend beekje dat zijn weg vindt door een sprookjesachtige groen dal. Het is werkelijk genieten van het begin tot het einde van deze geweldig mooie route. Een route waarbij het pad langs de beekjes dan weer goed te lopen is en dan weer enige klimmen en klauteren van ons vraagt. Zelfs mogen wij de beek oversteken via stapstenen, hetgeen het adrenaline peil licht doet stijgen. Na ruim 11 kilometer genieten eindigen wij weer bij het hotel.
*****












Meer informatie over……
- Wandelroute Haupeschbaach en Halerbaach
- Chateau Beaufort
Gebruikte apparatuur
- Camera Fujifilm X-H2
- Lens XF 10-24mm f/4
Dank je wel Henk voor je mooie feedback.
Schitterend, Hans! Mooie uitstraling door de nabewerking, zacht sprookjesachtig wat bijna een handtekening zou kunnen zijn.
Dank je Hans voor de info. Met Lightroom heb ik geen ervaring maar een gratis (wat oudere) versie van Luminar heb ik hier wel. Heb gemerkt dat je er inderdaad heel veel effecten mee kan bewerkstelligen maar vond dat het (soms) wel aanleiding kon geven tot wat ietjse “overdreven” resultaten. Daarom hou ik me voorlopig toch maar bij Photoshop en uiteraard fotograferen in RAW. :-) Dit gezegd zijnde wil ik absoluut niet wijzen naar jouw fotoresultaten hoor, laat dit duidelijk zijn hé.
Groetjes en nog een fijne dag Hans.
Met dank voor je mooie woorden Rudi!
Natuurlijk mag jij mij vragen welke programma’s ik gebruik en dat zijn er 2: Lightroom Classic en Luminar Neo.
De laatste heeft op dit moment mijn voorkeur omdat deze heel erg veel bewerkingsmogelijkheden heeft, waaronder het creëren van de ‘sprookjesachtige’ uitstraling, zoals jij dit aangeeft.
Aan jou natuurlijk of jij je nu al dan niet gaat verdiepen in Neo, ik heb in ieder geval géén aandelen in het programma 😉…..
Beelden waar ik zo zou willen instappen Hans… je foto’s hebben bijna een sprookjesachtige uitstraling. Mag ik zo vrij zijn om te informeren naar welke fotobewerkingsprogramma’s je zoal gebruikt ? Zelf werk ik meestal met Photoshop (maar wel een iets oudere versie, geen CS dus).