
Geplaatst op 19 juni ’24
Dat vroeg, zeg maar heel vroeg, opstaan lonend kan zijn bleek maar weer de afgelopen 2 ochtenden bij het Wildkijkscherm Enkhout bij Vaassen. Zo bewoog een kleine groep herten op de eerste ochtend in alle rust op korte afstand aan ons voorbij. Vierentwintig uur later bij hetzelfde wildkijkscherm opnieuw een groep herten. Dit maal 4 hindes vergezeld van hun 4 kalveren. Ook zij liepen in een rustig tempo en op korte afstand voor het scherm langs. Dat deze 2 groepen zo dicht langs het kijkscherm liepen is best uitzonderlijk. Normaal staat het wild langs de bosrand op ruim 500 meter vanuit het scherm gezien – zie foto hieronder – gefotografeerd met een brandpuntsafstand van 400mm – foto niet gecropt.

14 juni ’24




15 juni ’24




Op de foto hieronder heb het nieuwe generatieve AI tool van Lightroom Classic om ongewenste objecten te verwijderen gebruikt. Wat een geweldig resultaat….


Informatie over het Wildkijkscherm Enkhout lees je hier
Ja Martijna, het is een voorrecht om een tijdelijk verblijf te mogen hebben zo dicht op de natuur. ’s Morgens vroeg op de fiets en je kunt het ontwaken van de natuur direct live meemaken.
Dank je wel voor je positieve reactie Scotty!
De kleuren zijn ook prachtig bij elkaar!
Wat een pracht plek om vanuit Emst zo snel op mooie plaatsen te komen, vroeg… ja inderdaad, maar hoeft niet een uur met de auto. Het zijn weer mooie foto’s waar je met plezier naar kijkt. En inderdaad de Ai werkt zo makkelijk en gaat bijna altijd naar tevredenheid.